O nas

Targi rodzinne MAMY TARG to wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży oraz przyszłych i obecnych rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość, oryginalny design, dbałość o szczegóły i szukają wyjątkowych produktów zaprojektowanych z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. Na miejscu znajdziecie niebanalne ubranka, piękne pościele i inne tekstylia, chusty i nosidła, wózki i foteliki samochodowe, kreatywne zabawki, książki, mebelki, artykuły wyposażenia wnętrz oraz odzież dla kobiet w ciąży i przydatne akcesoria dla mam. Wszystko w jednym czasie, w wielofunkcyjnej przestrzeni łódzkiej hali EXPO.

MAMY TARG to miejsce, w którym nie tyko zrobicie zakupy, ale także aktywnie spędzicie czas z rodziną. Na rodziców czeka wiele inspiracji i ciekawe warsztaty, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Będą mogli smakować, poznawać, odkrywać i doświadczać wszystkimi swoimi zmysłami. Liczymy na to, że spędzicie z nami cały dzień, więc czeka na Was także strefa jedzenia, z uwzględnieniem tych najbardziej wymagających gustów.

MAMY TARG TO:

ponad 100 wyselekcjonowanych marek
najlepsze produkty
ciekawe warsztaty dla dzieci i rodziców
strefa z pysznym jedzeniem i kawą
atrakcje dla dzieci

Jesteśmy mamami, które lubią wychodzić z domu i spędzać czas ze swoimi dziećmi. Lubimy poznawać innych rodziców podczas ciekawych wydarzeń. Stawiamy na współpracę, bo wierzymy, że razem możemy zrobić więcej. Chcemy promować najlepsze produkty i marki, które dbają o bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych, stawiając jednocześnie na niebanalne wzornictwo. Kibicujemy markom, których oferta jest skierowana do kobiet w ciąży i mam karmiących, zapewniając im pełen komfort na co dzień. Wspieramy projekty, które pobudzają kreatywność dzieci zmuszając je do logicznego myślenia.

Zapraszamy do polubienia i śledzenia szczegółów wydarzenia na: facebook.com/mamytarg oraz instagram.com/mamytarg.pl

Od ponad 9 lat realizujemy ogólnopolskie spotkania dla kobiet w ciąży MAMA WIE, a od ponad 3 lat targi dla kobiet ALIBI.

Logo Unia Europejska